Агентство комплексної безпеки «Вимпел»

Залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте по будь-якому із зазначених телефонів. Спеціаліст приїде до вас для огляду і уточнення деталей, ми відправляємо вам обгрунтовану комерційну пропозицію з заходами і вартістю захисту майна, укладаємо договір і приступаємо до роботи.

Приватне охоронне агентство «Вимпел» створено понад 23 роки тому. За такий тривалий проміжок часу успішно закріпило за собою статус одного з лідерів в даній області. Основними принципами компанії вважається принциповість в наданні безкомпромісно якісних охоронних послуг. По мірі розвитку фірма охоплювала все більший спектр різних напрямків, які користуються незмінною популярністю серед замовників міста Харків. Індивідуальний підхід, професіоналізм, доведений до ідеалу, а також прийнятна вартість стали основними причинами, за якими клієнти вибирають для співпраці саме «Вимпел».

Переваги охоронної фірми

Для того, щоб кожен замовник міг знайти для себе максимально вигідні умови, ми розробили кілька гнучких тарифних планів. Корпоративні, приватні об'єкти забезпечуються надійною охороною без особливих фінансових затрат. До основних переваг, якими володіє охоронне агентство харків "Вимпел", можна віднести:

• Максимально короткий час реагування і прибуття на виклик - за рахунок злагодженої роботи диспетчерів і чергових автомобілів. Сучасні технології допомагають здійснювати постійний моніторинг ситуацій на дорогах, а також складати оптимальні маршрути пересування.
  • Досвід - за 20 років роботи в компанії вже встигла скластися певна схема реагування та усунення потенційних загроз. Крім цього, професійна команда здатна вирішувати завдання будь-якого рівня складності незалежно від масштабів і особливостей діяльності об'єкта.
  • Цілодобова робота - оператори здатні в будь-який час доби надати зацікавленому клієнту повну інформацію про ситуацію та стан систем безпеки, встановлених нашими техніками.
  • Сучасне обладнання - намагаємося стежити за постійним оновленням ринку безпеки і вносити відповідні корегування в асортиментний ряд пропозицій.
  • Матеріальна відповідальність - як найважливіший плюс, який підтверджує увагу та відповідальність нашої команди в процесі співпраці. Подібну пропозицію можна вважати додатковою мотивацією для плідної співпраці на постійній основі.
  • Підготовка - фізична, тактична. Співробітники досконально вивчають теорію і практику, що дозволяє говорити про впевненість і високий професіоналізм кожного учасника в команді.

Охоронна компанія пропонує свої послуги фізичним та юридичним особам. Забезпечуємо збереження рухомого і нерухомого майна, попереджаємо збитки, які можуть бути нанесені здоров'ю, життю людей.

Перелік послуг охоронної фірми «Вимпел»

Базовою потребою будь-якої людини є почуття захищеності. Ми віддаємо собі звіт в тому, що нам довіряють все найцінніше і найдорожче, не тільки в матеріальному плані, але і в тому, що стосується сім'ї. Тому надаємо комплексний захист всіх сфер в залежності від побажань замовника і окреслених завдань. Охоронні послуги, що надаються нашою компанією, це:

• Фізична охорона.
  • Пультова охорона.
  • Відеоспостереження.
  • Пожежна сигналізація.
  • Автомобільна супутникова сигналізація.
  • Система «Розумний будинок».

Установка обладнання не проходить без попереднього проектування, обліку технічних характеристик і параметрів роботи пристроїв прийому і передачі сигналів. Кожна система, що встановлюється нашими техніками, вибирається з урахуванням експлуатаційних характеристик і режиму роботи об'єкта, а також статусу. Ці ж принципи спрацьовують, якщо встановлюється охоронна сигналізація.

Індивідуальний підхід дозволяє зрозуміти потреби клієнта, скласти попередню схему системи безпеки. Вид об'єкту, що охороняється, складність ситуації, експлуатаційні особливості і фінансові можливості - все це становить основу запропонованого нами комплексу заходів, спрямованих на ефективне вирішення поставлених завдань.

Надійність і безпека разом з охоронною фірмою

Охорона харків від фірми «Вимпел» - це безпека, впевненість у захисті, спокої та довірі. З нами життя, приватне або корпоративне майно перебувають під надійним захистом в режимі 24/7. Гарантуємо конфіденційність інформації, особистих даних, збереження матеріальних цінностей.

Фірма «Вимпел» робить максимум того, чого очікують клієнти, приходячи до нас за допомогою. Можливість жити спокійно і впевнено, розвивати власну справу, відчувати абсолютну безпеку - це те, що стає благами для наших замовників. Великий досвід співробітників дозволяє попередити ймовірність виникнення ризикованих ситуацій, а в разі розвитку негативного сценарію оперативно справлятися з усуненням небезпеки. Професійні послуги компанії «Вимпел» - це гарантія спокою, безпеки і впевненості кожного нашого замовника.

Років на ринку
Нагород і подяк
Постійних клієнтів

Відгуки

Александр Борисович
Впечатление об агентстве положительное. Работой доволен. Отдельно хочу отметить, вдруг кому пригодится, устанавливайте именно беспроводные системы - ставили Умный Дом на квартиру. Никаких проводов по квартире и угловатых коробок - оборудование выглядит шикарно. Отдельное спасибо ребятам, которые устанавливали - быстро и аккуратно да еще и в выходной день.

Почати роботу з нами - просто!