Про компанію

Охоронне агентство «Вимпел» надійно зайняло свою нішу на ринку безпеки 25 років тому. За цей час ми встигли закріпити за собою статус лідера. Компанія слідує кільком основним принципам:

• Безкомпромісна якість охоронних послуг, що надаються.
  • Широкий спектр охоронних послуг та сервісу, пов'язаного з безпекою.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Протягом свого професійного шляху, компанія отримала колосальний досвід охорони від невеликих приватних підприємств до величезних промислових комплексів. Цінуємо кожного клієнта, тому намагаємося формувати адекватну цінову політику. Крім цього, гнучкі тарифні плани і різні комерційні пропозиції допомагають істотно скорочувати статтю витрат на забезпечення безпеки приватного або корпоративного об'єкта.

Переваги співпраці з компанією «Вимпел»

Більше 25 років наша компанія займається виключно забезпеченням охорони і безпеки об'єктів різних форм власності. Для клієнтів важливо, щоб фірма, яка береться забезпечувати спокій і стабільність в будь-який час доби, володіла такими перевагами, як:

• Законослухняність - у вільному доступі всі необхідні дозвільні документи на надання охоронного сервісу (в тому числі використання пневматичної зброї, газових балончиків і кийків).
  • Широкий спектр послуг, що надаються, - фізична охорона об'єктів всіх форм власності, а також проектування і монтаж систем охоронної, пожежної сигналізації, систем пожежогасіння, відеоспостереження, систем контролю доступу і їх обслуговування.
  • Професійна команда - працюємо, окрилені єдиною метою - забезпечити високий рівень безпеки кожного клієнта. Кожен співробітник систематично проходить курси підвищення кваліфікації, відповідає високим вимогам фізичної і тактичної підготовки.
  • Відповідальність - виконуємо всі роботи в точно обумовлені терміни. Оперативно реагуємо на тривожні виклики, справляємося з поставленими завданнями будь-якої складності.

Замовлення послуг охоронної служби

Кращий спосіб убезпечити себе, свою сім'ю і майно від неправомірних дій порушника - скористатися послугами охоронної фірми «Вимпел». Вирішуємо поставлені завдання з урахуванням особливостей, складнощів, побажань і вимог з боку клієнта. Кожен раз знаходимо нові шляхи вирішення, пропонуючи нестандартні варіанти виходу з ситуацій.

Для того, щоб розпочати співпрацю, достатньо зв'язатися з нашими консультантами за вказаними в контактній інформації телефонами. Підберемо тарифний план з оптимальним набором послуг. Консультуємо щодо вибору кращого обладнання з подальшим проектуванням і сервісним обслуговуванням. Ми «за» конструктивний діалог з кожним потенційним клієнтом.

Років на ринку
Нагород і подяк