Система «Розумний будинок»

Про систему "Розумний дім" чув кожен. Технології майбутнього стали цілком реальним рішенням, впровадити яке не складає особливих труднощів як в заміський котедж, так і в міську квартиру. Система характеризується функціональністю, зручністю і простотою управління. Повсякденні турботи повністю перекладаються з плечей господарів на штучний інтелект. Це наповнює життя комфортом і зручністю. Продумана до дрібниць, вона дозволяє будинку жити в режимі, найбільш прийнятному для власників. Залежно від пори року, робочих обставин, змін у графіку, виконання функцій гнучко змінюється, забезпечуючи незмінно високий рівень життя в будинку.

Що таке «Розумний будинок»?

Система розумний будинок - це концепція пов'язаних між собою електронних пристроїв. Основне завдання кожної складової полягає в тому, щоб взяти на себе виконання певного процесу, що забезпечує життєдіяльність будинку. Тут все: від пилососів-роботів до розумних розеток. Спеціальні датчики, підключені до пристроїв управління, забезпечують стовідсотковий контроль над усіма інженерними системами. Процес управління проводиться на базі ПК або мобільного пристрою.

Smart Home переводить побутові завдання в автономний режим, оптимізує життя користувача. Установка істотно збільшить кількість вільного часу, який можна і потрібно присвячувати більш важливим справам. Подібне рішення необхідно для людей, що будують кар'єру, при цьому встигаючи виховувати дітей, займатися саморозвитком і цікаво відпочивати.

Система розумний будинок для квартири стане справжньою знахідкою, якщо в ній живуть люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями. Завдяки простому, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, розібратися в командах зможе навіть дитина. Тому, технологія особливо популярна серед сімей з дітьми. Готова система проста в експлуатації. Встановлення не забирає багато часу. Головне підібрати оптимальний пакет рішень, які необхідні в кожному індивідуальному випадку. У цьому допоможуть наші співробітники.

Що вміє розумний будинок?

Можливості смарт будинку практично необмежені. Набір функцій залежить виключно від вимог і побажань користувачів. Інтелектуальна проводка здатна:

• Контролювати освітлення - багато зусиль при проектуванні будинку витрачається саме на грамотну розводку освітлення. Кожна група світла керується своїм вмикачем і підходить під загальне рішення кімнати або окремої зони. З підключенням до системи "розумний будинок" управління світлом здійснюється за допомогою однієї кнопки. Вибір сценарію залежить від настрою і приводу. Цей же принцип спрацьовує і з ландшафтним дизайном.
  • Забезпечувати гідний рівень безпеки - як від зовнішніх проникнень, так і від непередбачених ситуацій всередині будинку. Датчики відкриття на вікнах і дверях, датчики руху, відеокамери, пожежна сигналізація, датчики витоку газу, води. Злагоджена робота всіх пристроїв забезпечує незмінно високий рівень безпеки та спокою господарів, де б вони не знаходилися.
  • Відповідати за створення комфортного мікроклімату - підтримання оптимальної температури і рівня вологості. Запуск системи опалення або кондиціонера в заданий час, переведення приладів в економний режим в періоди відсутності користувачів в будинку.
  • Управляти мультимедійною системою - прослуховування музики в будинку, при тому, що плей лист кожен може встановити індивідуально для будь-якої кімнати. У дитячій будуть звучати треки з мультфільмів, а у вітальні - спокійна класика.

Доглядати за садом, вмикати/вимикати електроприлади, поливати територію, відкривати/закривати штори і жалюзі, набирати ванну, гріти сніданок або вечерю в заданий час, управляти будильником - все це робить інтелектуальна система.

Комплектація системи

Перш ніж система розумний будинок купити, варто розібратися, які ж складові повинні обов'язково бути присутніми в комплекті. Система комплектується різною кількістю пристроїв, адже кожен користувач диктує свої побажання і вимоги до її можливостей. Крім цього, обладнати будинок або впровадити інтелект в квартиру - різні за виконанням плани робіт, а значить, і відмінні один від одного комплекти.

Базовими складовими вважаються:

• Керуючий контролер, який об'єднує всю систему воєдино.
  • Роутери, комутатори.
  • Прилади комутації електричних ланцюгів.
  • Датчики, сенсори.
  • Камери, освітлювачі.

Управління найчастіше налагоджується за допомогою встановлення спеціального додатка на смартфон. Брендові виробники подбали про те, щоб версії розроблялися як для Android, так і для iOS. Система повинна стати продовженням користувача, його бажань і смакових переваг, тому творці закладають в кожне рішення максимум можливостей і функцій.

Встановлення «Розумний будинок» охоронною компанією «Вимпел»

Система розумний будинок харків користується величезною популярністю серед власників приватних заміських будинків. Але установка системи можлива і в квартирі. Відрізнятися ці два рішення будуть вартістю, часом, витраченим на монтаж, і комплектацією набору. Охоронна компанія «Вимпел» допоможе підібрати оптимальний за функціональністю варіант розумного будинку, виходячи з даних про площу будинку, вимоги користувача, побажання до можливостей інтелектуального рішення.

Професійні співробітники складуть грамотний проект, підкажуть, де і як краще розміщувати датчики, освітлювачі або камери, зорієнтують по вартості в залежності від різних рішень. Орієнтуючись на запланований бюджет клієнта, ми зможемо підібрати оптимальний готовий набір або розробити індивідуальний план. Система розумний будинок ціна варіюється під впливом безлічі факторів. Але в будь-якому випадку ми зможемо знайти компроміс, запропонувавши варіант штучного інтелекту за прийнятною вартістю і з достатнім комплектом можливостей.