Автомобільна супутникова сигналізація

Реалії сучасного світу такі, що кількість автовикрадачів зростає з кожним днем. Будь-який автовласник, переживаючи про збереження своєї машини, намагається захистити майно будь-якими доступними засобами. Сигналізація - один з найпопулярніших способів захисту, що допомагає забезпечити гідний рівень безпеки і спокою. Технології не стоять на місці, вдосконалюючись і допрацьовуючись, вони впроваджуються у сфери життєдіяльності людини.

Супутникова сигналізація на авто вважається найнадійнішим способом зберегти авто в цілості й схоронності. Крім того, що вона дозволяє відслідковувати місце розташування транспортного засобу в режимі реального часу, супутникова сигналізація має цілу низку корисних функцій. Охоронна компанія «Вимпел» пропонує встановити GPS сигналізацію на будь-який автомобіль швидко і економно.

Що таке автомобільна сигналізація з GPS

Протиугінна система з трекером GPS - це компактний пристрій, обладнаний автономним джерелом живлення, основне завдання якого запобігти централізованому відключенню сигналізації. Стандартний набір функцій системи передбачає наявність:

• Тривожної кнопки.
  • Блокування подачі палива.
  • Блокування дверей.
  • Відключення запалювання.
  • Увімкнення сигналізації.

Імовірність успішного викрадення автомобіля, на який встановлено подібне рішення, прагне до нуля. Крім уже перерахованих дій, сигналізація підключається до охоронної служби. При надходженні сигналу тривоги, оперативна група виїжджає на місце події для виконання необхідних захисних дій. Диспетчер, який здійснює моніторинг будь-яких змін в дії системи або пересуванні автомобіля, надає інформаційну підтримку співробітникам охорони.

Переваги сигналізації з GPS

Протиугінна система із супутниковим контролем вважається найкращим варіантом захисту автомобіля від протиправних дій зловмисників. Говорячи про переваги сигналізації, можна виділити простоту експлуатації, оскільки для управління потрібен лише комп'ютер або будь-який мобільний пристрій з доступом до інтернету, і надійність, адже ми гарантуємо безперебійну роботу пристрою завдяки цілодобовій технічній підтримці.

Система відрізняється невеликими розмірами, що дозволяє непомітно встановлювати блок в будь-якому зручному місці. Монтаж не передбачає порушення цілісності покриттів транспортного засобу. Функціональні можливості дозволяють в повному обсязі вирішувати всі поставлені перед системою завдання, забезпечуючи безпеку майна. Додатковим плюсом установки GPS сигналізації стає відносно невисока вартість і швидка окупність придбання.

Принцип роботи

Автомобільна сигналізація з GPS зв'язує власника з автомобілем і з пультом безпеки охоронної фірми. Процесор, встановлений в охоронній компанії, займається систематичною обробкою отриманої інформації і визначає алгоритми дій, спрямованих на захист авто. Управління здійснюється за допомогою смс-повідомлень, через інтернет. Вибір найбільш зручного способу залишається за автовласником. Будь-який мобільний пристрій, незалежно від операційної системи, стає своєрідним пультом управління.

Сервер постійно посилає сигнали на модем блоку сигналізації, який зобов'язаний дати відповідну реакцію на запит. У тому випадку, якщо від модему не надходить відповіді, сервер піднімає тривогу і насамперед дзвонить або відправляє повідомлення власнику. Відправлення повідомлень можливе відразу на кілька номерів. Подібний спосіб контролю істотно піднімає рівень захисту і безпеки, формуючи звіти про місцезнаходження автомобіля.

Встановлення сигналізації GPS в компанії «Вимпел»

Механічні протиугонні засоби, стандартна автосигналізація або електроніка автомобіля вже не здатні ефективно протистояти хитрощам і винахідливості автовикрадачів. Технології допомагають не тільки добропорядним громадянам, але і зловмисникам, надаючи нові пристрої для зломів автомобілів, саме тому сигналізація з GPS трекером стає все більш затребуваною серед сучасних водіїв.

Інноваційні рішення, впроваджені в невеликий блок, забезпечують гідний рівень безпеки. Власник транспортного засобу отримує достовірну і точну інформацію про стан своєї машини в будь-який момент, поки вона відсутня в полі зору. Це зручно, просто, безпечно і надійно. Коло завдань, з якими справляється GPS сигналізація, дозволяє оперативно реагувати на будь-які підозрілі дії, справляючись з проблемами, що виникають, самостійно або викликаючи підкріплення з охоронної служби.

Охоронна фірма «Вимпел» встановлює протиугінні системи з GPS трекерами на будь-які автомобілі. Забезпечуємо технічну підтримку пристрою. Підключення сигналізації до пульту в нашій компанії гарантує миттєву реакцію на сигнал тривоги. Професійні співробітники, виїжджаючи на виклик, діють відповідно до відпрацьованого плану дій, чітко розподіляючи завдання між усіма учасниками. Взаємодія інноваційних технологій з високим рівнем підготовки охоронців - це стовідсоткова гарантія безпеки транспортного засобу та спокою його власника.