Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація з кожним роком стає все більш затребуваним обладнанням. Офісні, виробничі приміщення, приватні котеджі і багатоповерхові споруди повинні бути обов'язково обладнані системами пожежогасіння. Комплекс дозволяє оперативно виявити перші ознаки виникнення пожежі, а значить звести до мінімуму втрати від загоряння. Сучасні пристрої здатні не просто попередити про наявність диму або відкритого вогню в приміщенні. Це складне обладнання, яке самостійно аналізує ситуацію і вживає перші заходи безпеки.

Ефективність роботи пожежної сигналізації

Охоронна пожежна сигналізація в технічному плані являє собою досить складну систему, в яку входить кілька датчиків, приймально-контрольна апаратура, джерела безперебійного живлення, а також блоки індикації. Налагоджена робота обладнання залежить від грамотного регулювання датчиків і налаштування коректної роботи всіх функцій.

Для того, щоб налаштування здобуло результати, фахівцями охоронної фірми «Вимпел» враховуються кілька факторів. Це і специфіка приміщення, і наявність агресивного середовища, і перебування на підохоронній території тварин. Промислові приміщення, наприклад, відрізняються високим рівнем запиленості та задимленості, які пожежна сигналізація харків може сприймати як загрозу і постійно блокувати роботу підприємства. А в квартирах і будинках чотириногі члени сім'ї можуть систематично збивати налаштування обладнання.

Встановлення пожежної сигналізації

Ставлення до безпеки миттєво змінює вектор напрямку за першого ж випадку втрати цінностей, псування майна і загрози життю при загорянні. Тому, пожежна сигналізація встановити вважається однією з головних вимог при організації охоронної системи. Устаткування займається виконанням цілого ряду важливих функцій:

• Реакція на місце займаня.
  • Спрацьовування запобіжних сигналів для оповіщення всіх відвідувачів будівлі про потенційну небезпеку.
  • Передача сигналу на пульт управління.
  • Трансляція тривоги на джерела пожежогасіння.

Організація передачі сигналів може проходити декількома способами. Залежно від вибраного обладнання і його технічних характеристик, це може бути бездротовий зв'язок або взаємодія з мобільними пристроями. Кожна функція повинна бути відрегульована з точністю, тому монтаж пожежної сигналізації краще довіряти справжнім професіоналам.

Процес установки відбувається в кілька етапів. Фахівці нашої охоронної фірми повинні знати все про особливості об'єкта. Для цього ми виїжджаємо на місце і складаємо охоронно пожежна сигналізація проект - комплекс технічних заходів, який включає розрахунки, оформлення документації, вибір обладнання, узгодження з замовником. Складність полягає в неприпустимості навіть найменшої помилки, оскільки прорахунки можуть призвести до збою роботи всієї системи, а значить - її марності.

Пожежна сигналізація в компанії «Вимпел»

Перш ніж вибрати певну модель і комплектацію системи пожежної сигналізації, ми обов'язково враховуємо кілька важливих моментів. Залежно від об'єкта, підбирається адресне, адресно-аналогове або неадресне обладнання. Крім цього, вкрай важливий тип підключення:

• Бездротовий - максимально проста в установці система з можливістю перенесення в будь-яке зручне місце. Монтаж здійснюється без пошкодження стін, покриттів. Розгалужується на всю площу. Зручна здатність доповнення кількості датчиків в залежності від змін в контрольованому параметрі.
  • Проводове - традиційний варіант. Монтаж і прокладка проводів забирають час, вимагають високого професіоналізму з боку відповідальних співробітників. Відрізняється більш низькою вартістю.

Кваліфіковані консультанти нашої фірми допоможуть підібрати оптимально відповідний комплект з урахуванням всіх нюансів, складуть всю необхідну документацію, проведуть розрахунки і монтаж обладнання. Пожежна сигналізація технічне обслуговування здійснюється техніками «Вимпел». Щоб система працювала як годинник і виконувала функції в точності з налаштуваннями, необхідно організовувати систематичні перевірки та корегування навіть найнезначніших збоїв.

Наша охоронна компанія надає можливість дізнатися все про пожежну сигналізацію, замовити необхідні комплектуючі, встановити і отримувати технічну підтримку системи від професійних співробітників. Вартість залежить від особливостей, комплектації і технічних характеристик пристроїв. Складаючи проект і проводячи консультації із замовником, обов'язково орієнтуємося на всі вимоги, а також запланований бюджет, щоб пропозиція максимально точно виконувала всі поставлені завдання, незалежно від рівня складності.